Preaload Image

درباره تیم مکتبچی

تیم مکتبچی پس از برگزاری دوره های موفق حضوری درسال ۱۳۹۱ در زمینه ی آموزش نرم افزارهای مهندسی و با توجه به محدودیت های دوره های حضوری در مکان و زمان و محدودیت شرکت کننده ها، اقدام به برگزاری دوره ها به صورت جامع تر، گسترده تر و به صورت آنلاین کرده است.
هسته ی اولیه ی مدرسان مکتبچی از دانشجویان دکتری دانشگاه تهران شکل گرفته و در حال حاضر در حال برنامه ریزی و ضبط بیش از صد ها ساعت آموزش نرم افزارهای مهندسی در رشته های مختلف می باشد. تیم مکتبچی بر آن است که نیاز آموزشی نرم افزارهای مهندسی را برای همیشه از بین برده و پلی میان اساتید، مدرسان و دانشجویان و تمامی افرادی که نیاز به فراگیری نرم افزارها و دوره های تخصصی در حوزه فعالیت خود دارند، برقرار نموده و فرآیند آموزش و تدریس را به ساده ترین شکل ممکن تسهیل نماید. در مکتبچی، شما محدود به تهران یا شهر خاصی نیستید و از هر جایی می توانید درآمد کسب کنید. ما برای شما تبلیغات کرده و شما را به عنوان مدرس و متخصص به همگان معرفی می کنیم.
با عنایت به اینکه مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۶ را سال تولید و اشتغال نام نهاده اند، مکتبچی امیدوار است بتواند با توکل بر خدا و با تلاش تیم متعهد و متخصص خود، به سهم خود گامی در راستای اشتغال و کسب درآمد فارغ التحصیلان، دانشجویان و جوانان این مرز و بوم بردارد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته از محصولات آموزشی از طریق تیکت پشتیبانی

برگشت وجه

تحت شرایط مشخص شده در قوانین سایت، طی ۲۴ ساعت پس از خرید محصول می توانید درخواست استرداد وجه بدهید

ارسال رایگان

برای خرید های بالای ۷۵ هزارتومان، آموزش ها به صورت رایگان برای شما ارسال می شود.

دسترسی آسان

امکان دانلود ویدیوها، دسترسی به آموزش ها را در سراسر دنیا آسان می کند.

گواهی پایان دوره

ارائه ی گواهینامه ی شرکت در دوره ی آموزشی

فروش محصولات

فروش محصولات آموزشی یا دوره های آموزشی

اطلاع از آخرین تخفیف ها

با عضویت در خبرنامه، از آخرین آموزش ها و فروش های ویژه مطلع شوید.

امکان پرداخت ارزی و ریالی

امکان پرداخت ارزی برای دانشجویان خارج از کشور و ریالی برای دانشجویان داخل ایران

مکتبچی پلت فرمی با هدف آموزش آنلاین نرم افزار ها می باشد.

در مکتبچی، هر مدرس بسته به روش های مختلف، ویدیو های آموزشی خود را برای ما می فرستند و به اسم و نفع خودشان در مکتبچی به فروش می رسانند. حالت های مختلفی برای آموزش در مکتبچی در نظر گرفته شده است که در ادامه به خلاصه ی از آنها اشاره می کنیم. اطلاعات کامل تر را در بخش قوانین و مقررات مشاهده می کنید.

حالت ۱: ویدئو ضبط  شده خود را در سایت و از طریق پنل کاربری خود آپلود کنید.

حالت ۲: ویدئو ضبط شده ی خود را روی دی وی دی به آدرس ما پست کنید.

حالت ۳: ویدئو  خود را در موسسه ضبط کنید.

ویدِئو شما پس از بررسی کیفی و آماده سازی برای فروش، برحسب قسمت پیشنهادی شما در سایت قرار می گیرد.

برای حالت اول، ۷۰% حالت دوم، ۶۰% و حالت سوم، ۵۰% از مبلغ فروش طی درخواست شما به حسابتان واریز می شود. بدین منظور، لطفا به نکات زیر توجه کنید:

  • پیشنهاد می گردد یک ویدیوی آموزشی رایگان (هرچند کوتاه) به عنوان ویدیوی شاخص خود تهیه کنید تا میزان فروش خود را افزایش دهید.
  • دانش پژوهان و خریداران محصولات، می توانند قیمت پیشنهادی خود را برای یک ویدیوی آموزشی ارائه کنند و در صورت تایید مدرس، محصول آموزشی خود را به آن قیمت تهیه کنند.
  • برای ضبط ویدیو ها در موسسه بایستی از طریق آدرس ایمیل (Maktabchiha@gmail.com) در خواست خود را شامل نام کاربری در سایت، نام نرم افزار برای تدریس و سرفصل آموزش، مدت زمان تقریبی تدریس، تلفن تماس و اولویت های زمانی خود برایمان بفرستید تا پس از برنامه ریزی زمان بندی، امکان حضور شما و ضبط آموزش ها فراهم شود.
  • دانش پژوهان و خریداران محصولات پس از خرید محصول می توانند بسته به میزان رضایت خود از آموزش کسب شده امتیاز داده و محصولاتی که امتیازهای پایین در دوره ای خاص کسب کنند از روی سایت حذف می شوند.
  • بایستی حتما از یک مثال کاربردی عددی در آموزش ها استفاده شود. (ویدیوهایی که مثال کاربردی نداشته باشند تایید نخواهند شد!)
  • لطفا تمامی موارد خواسته شده در سایت را به صورت کامل تکمیل و بارگذاری کنید.
  • یک نسخه از نرم افزار مورد آموزش به خریداران تحویل داده می شود. لذا لازم است یک نسخه از نرم افزار یا لینک دانلود آن از وبسایت های دیگر برایمان ارسال نمایید.
  • حداکثر مدت آموزش ویدیوها در حال حاضر ۲ ساعت است و در صورتی که مبحق بیش از این مقدار طول می کشد بایستی به صورت مدیریت شده در قالب چند بخش ارائه شود.
  • اطلاعات بیشتر را قسمت قوانین و مقررات سایت مطالعه نمایید.

اعضای اجرایی تیم مکتبچی

Saeid_Firouzbakht

سعید فیروزبخت

ابوالفضل بشیری

ابوالفضل بشیری

IMG_015411

حمیدرضا دهقان

همین امروز در خبرنامه ی مکتبچی ثبت نام کنید تا از آخرین اطلاعات و تخفیف ها با خبر شوید.